play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Polska

Wieczorem mecz Górnika Zabrze udziałem kibiców

today19 czerwca 2020

Background

Wieczorem mecz Górnika Zabrze udziałem kibiców. Kibice zabrzańskiego klubu jako jedni z pierwszych w Polsce, będą mieli okazję obserwować na żywo mecz swojej drużyny. Dziś o 20.30 Górnik Zabrze zmierzy się z Koroną Kielce. Kibice muszą być przygotowani na dodatkowe obostrzenia. 

Wieczorem mecz Górnika Zabrze udziałem kibiców. Spotkania ligowe z udziałem publiczności ale tylko niektórych klubów. Znamy szczegóły decyzji wojewody śląskiego, Jarosława Wieczorka. Ten dziś zniósł obowiązujący od marca zakaz organizacji imprez masowych z udziałem publiczności. Decyzja dotyczy wyłącznie kilku klubów piłkarskich. Mecze swoich ulubionych klubów piłkarskich będą mogli na żywo obejrzeć fani dwóch grających w ekstraklasie zespołów: Górnika Zabrze i Piasta Gliwice, kibice pierwszoligowych: GKSu Tychy i  GKSu Jastrzębie oraz drugoligowego GKSu Katowice.

Zasiadający na trybunach będą musieli przestrzegać reżimu sanitarnego. Kibice będą siedzieli na trybunach co czwarte miejsce, zapełnienie obiektu nie będzie mogło być większe niż 1/4 wszystkich miejsc. Organizatorzy meczów będą musieli także w uzgodnieniu z inspektorami sanitarnymi ustalić i wdrożyć procedury sanitarne. Chodzi np. o toalety, sposób przemieszczania się po obiekcie, kwestię wejścia na obiekt i wyjścia czy rozmieszczenie środków dezynfekcyjnych w dostępnych miejscach.

 

fot. http://Górnik Zabrze S.S.A.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content