play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Wieczorem mecz Górnika Zabrze udziałem kibiców

today19 czerwca 2020

Background

Wieczorem mecz Górnika Zabrze udziałem kibiców. Kibice zabrzańskiego klubu jako jedni z pierwszych w Polsce, będą mieli okazję obserwować na żywo mecz swojej drużyny. Dziś o 20.30 Górnik Zabrze zmierzy się z Koroną Kielce. Kibice muszą być przygotowani na dodatkowe obostrzenia. 

Wieczorem mecz Górnika Zabrze udziałem kibiców. Spotkania ligowe z udziałem publiczności ale tylko niektórych klubów. Znamy szczegóły decyzji wojewody śląskiego, Jarosława Wieczorka. Ten dziś zniósł obowiązujący od marca zakaz organizacji imprez masowych z udziałem publiczności. Decyzja dotyczy wyłącznie kilku klubów piłkarskich. Mecze swoich ulubionych klubów piłkarskich będą mogli na żywo obejrzeć fani dwóch grających w ekstraklasie zespołów: Górnika Zabrze i Piasta Gliwice, kibice pierwszoligowych: GKSu Tychy i  GKSu Jastrzębie oraz drugoligowego GKSu Katowice.

Zasiadający na trybunach będą musieli przestrzegać reżimu sanitarnego. Kibice będą siedzieli na trybunach co czwarte miejsce, zapełnienie obiektu nie będzie mogło być większe niż 1/4 wszystkich miejsc. Organizatorzy meczów będą musieli także w uzgodnieniu z inspektorami sanitarnymi ustalić i wdrożyć procedury sanitarne. Chodzi np. o toalety, sposób przemieszczania się po obiekcie, kwestię wejścia na obiekt i wyjścia czy rozmieszczenie środków dezynfekcyjnych w dostępnych miejscach.

 

fot. http://Górnik Zabrze S.S.A.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content