play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Winter Kingdom w Energylandii. Największy Park Rozrywki w Polsce ponownie otwarty

today29 listopada 2021

Background

Pierwsze opady śniegu doskonale zgrały się z inauguracją Zimowego Królestwa w Energylandii. Największy Park Rozrywki w Polsce ponownie otworzył bramy dla turystów. Przygotował dla nich niesamowitą świąteczną scenerię, 5 milionów lampek, zimowe atrakcje i jeżdżące rollercoastery.

Park Rozrywki Energylandia powitał pierwszych gości w nowym, zimowym sezonie Winter Kingdom.Uroczyste rozświetlenie choinki symbolicznie rozpoczęło sezon, który potrwa do 23 grudnia.

-Energylandia będzie zaskakiwać największym w Polsce Ogrodem Świateł, dwoma dużymi lodowiskami, zjeżdżalniami typu snowtubing, ale przede wszystkim dostępnymi i jeżdżącymi rollercoasterami.  Należy się dobrze ubrać, no i można śmigać na Hyperionie z prędkością około 140km/h – potwierdza Radiu Piekary Kris Kojder, rzecznik prasowy Energulandii.

Winter Kingdom oferuje także szereg nowych wydarzeń, widowisk i pokazów. Najwyraźniej trafionych, co potwierdzają komentarze odwiedzających:

-Bardzo nam się podoba. Jest to wyjątkowe, bajkowe, fantastyczne miejsce. Jest trochę zimno, ale fajnie. Dzieci bawią się na atrakcjach tak samo jak w lato, nawet lepiej bo nie ma kolejek. Jest piękny klimat, piękne ozdoby – czuć atmosferę zbliżających się świąt!

Zimowy sezon w Energylandii potrwa do 23 grudnia.

 

Autor: Gabriela Kokott-Drzyzga


0%
Skip to content