play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozrywka

Gliwice: Wirtualny jogging „Biegamy z Sercem” na rzecz małego Franka

today13 maja 2020

Background

Gliwice: Wirtualny jogging „Biegamy z Sercem” na rzecz małego Franka. Gliwicka Fundacja „Biegamy z Sercem” zainicjowała akcję charytatywną, w której zachęca do wzięcia udziału w „wirtualnym biegu”. Aby to zrobić, wystarczy wykonać i zarejestrować dowolną aktywność fizyczną (w dniach 22 i 23 maja), w ramach której pokona się przynajmniej 1 kilometr. Cały dochód z akcji zasili konto małego Franka, który cierpi na rzadką chorobę – rdzeniowy zanik mięśni. W akcji mogą wziąć udział ludzie dobrej woli na całym świecie. Organizator biegu określił limit 1000 uczestników, każdy chętny musi opłacić wpisowe w wysokości co najmniej 40 zł – które w całości zasili konto Franka! Rejestracja do wirtualnego biegu do 21 maja do godz. 20.00 lub do wyczerpania się limitu miejsc, który wynosi 1000 osób.

Wirtualny jogging „Biegamy z Sercem” na rzecz małego Franka to wyzwanie dla miłośników biegania. Każdy z tysiąca uczestników biegu otrzyma medal – wystarczy 23 lub 24 maja w dowolnej aktywności pokonać choć jeden kilometr i wesprzeć szczytny cel wpisowym w kwocie co najmniej 40 zł. Zebrana kwota będzie cegiełką wspierającą leczenie małego Franka, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Zapisy:  https://biegamyzsercem.pl/organizujemy/rok-2020/23-05-wirtualny-dla-ka%C5%BCdego.html

Inicjatywa polega na zachęceniu miłośników aktywności pod chmurką do czynnego uczestnictwa w wirtualnym biegu. Wirtualnym, bo nie będzie dużej imprezy, tłumu biegaczy i widzów, mediów i splendoru towarzyszącego zwycięzcom. Ten bieg odbywać się będzie w formie indywidualnej, dostosowanej do potrzeb i możliwości każdego uczestnika.

Fundacja zachęca do zadbania w pierwszej kolejności o bezpieczeństwo własne i innych i dostosowanie się do aktualnych wymogów sanitarnych w zakresie przemieszczania się poza własnym domem. – Uczestniczyć w biegu można gdziekolwiek na ziemi, wystarczy o dowolnej godzinie (23 lub 24 maja), w ramach dowolnej aktywności fizycznej pokonać minimum 1 km. Każdy uczestnik, który na adres mailowy Fundacji wyśle screen ze swoją aktywnością otrzyma pocztą medal za udział w biegu – wyjaśnia Artur Szcześniak z Fundacji „Biegamy z Sercem”.

Organizator biegu określił limit 1000 uczestników, każdy chętny musi opłacić wpisowe w wysokości co najmniej 40 zł – które w całości zasili konto Franka! Rejestracja do wirtualnego biegu do 21 maja do godz. 20.00 lub do wyczerpania się limitu miejsc, który wynosi 1000 osób.

Grupa Pietrzak została partnerem wirtualnego biegu charytatywnego, zainicjowanego przez gliwicką Fundację „Biegamy z Sercem”.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content