play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Woj. śląskie: W wynajmowanym domu uprawiała konopie indyjskie

today8 czerwca 2020

Background

W wynajmowanym domu uprawiała konopie indyjskie. Mowa o 45-letniej plantatorce. W budynku śledczy zabezpieczyli 46 krzaków zakazanej rośliny, przedmioty i urządzenia służące do jej uprawy oraz ponad 600 gramów suszu tych roślin.

Śledczy uzyskali informację, że w Myszkowie w jednym z budynków mieszkalnych może znajdować się nielegalna plantacji marihuany. W niedziele kryminalni weszli do znajdującego się pod wskazanym adresem domu jednorodzinnego. Wewnątrz ujawnili domową plantację nielegalnych roślin. Te wraz z przedmiotami służącymi do ich uprawy znajdowały się w profesjonalnym namiocie. Podczas dalszego przeszukania domu policjanci znaleźli woreczki z zawartością suszu roślinnego. Podczas policyjnych czynności w domu obecna była także 45-letnia plantatorka. Jak się okazało, kobieta pochodzi z Katowic, a w Myszkowie wynajmuje dom, w którym zorganizowała plantację.

Plantatorka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzut. Za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

źródło: Policja Śląska 

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content