play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Wójt Świerklańca ma koronawirusa. „Test dał wynik pozytywny”

today27 marca 2020

Background

Wójt Świerklańca ma koronawirusa. „Test dał wynik pozytywny” – napisał Marek Cyl w mediach społecznościowych. Zapewnia, że fizycznie czuje się lepiej. Nawołuje również do przestrzegania wprowadzonych obostrzeń i pozostania w domach.

Poniżej prezentujemy treść opublikowanej informacji:

„Moi Kochani Rodzino, Przyjaciele i Znajomi

Ostatnie trzy dni, kiedy czekałem na wyniki testu na koronawirusa, były dla mnie bardzo trudne i to nie tylko ze względu na podłe samopoczucie, ale i psychicznie.

Dzisiaj, kiedy dowiedziałem się, że test dał wynik pozytywny, poczucie fizyczne moim zdaniem się poprawia, gorączka nie męczy mnie tak jak przez te parę dni. Tylko z psychiką jest trudno, kiedy mam świadomość z iloma osobami, ze względu na pełnioną funkcję, miałem kontakt w ostatnim czasie. Bardzo mi przykro z tego powodu.

Wychodzi na to, że koronawirus, to podstępna i przebiegła bestia, która tylko czeka na okazję, by nas dopaść. W moim przypadku to się udało, choć nie potrafię ustalić, jak mogło dojść do zakażenia.

Piszę to teraz do Was z pełną odpowiedzialnością, jako ten, który jest zarażony koronawirusem, doświadcza z tego tytułu wszelkich niedogodności fizycznych i psychicznych – JEŻELI NIE MUSISZ WYCHODZIĆ, ZOSTAŃ W DOMU,

Na koniec ważny apel do Was, ponieważ, nie wiadomo, kiedy się zaraziłem, Wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ciągu ostatnich trzech tygodni, powinni skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu
http://psse.bytom.pl/”.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content