play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

WYBIERZ PIZZĘ RADIA PIEKARY. Regulamin Plebiscytu

today20 maja 2021

Background

Zagłosuj i wybierz pizzę Radia Piekary, która dzięki Wam znajdzie się w regularnym menu jednej z restauracji, które biorą udział w Pizza Festival na Śląsku organizowanym przez Bidfood Farutex.

Ruszył Plebiscyt na Pizzę Radia Piekary. Wygrana pizza znajdzie się w regularnym menu jednej z restauracji, które biorą udział w Pizza Festival na Śląsku organizowanym przez Bidfood Farutex
Co możecie zrobić?
  • Udostępnić post o Plebiscycie z Radiowego Facebooka
  • Zagłosować poprzez reakcję „Lubię to” lub „Super” pod zdjęciem pizzy, która Waszym zdaniem powinna nazywać się „Pizzą Nowego Radia Piekary”.
Głosowanie zakończymy w niedzielę o godzinie 21:00

Regulamin Plebiscytu na pizzę Radia Piekary organizowanego przez Radio Piekary

1. Postanowienia ogólne
1.1. Regulamin określa ogólne zasady udziału w Plebiscycie na pizzę Radia Piekary.
1.2 Organizatorem plebiscytów jest Miejski Dom Kultury- Radio Piekary z siedzibą w Piekarach Śląskich, ul. Bytomska 73, NIP: 653 0012 209 zwany dalej „Organizatorem”.
1.3 Uczestnikiem Plebiscytu na pizzę Radia Piekary może być każdy uczestnik Pizza Festivalu, który w terminie do 20 maja 2021 roku zgłosi chęć udziału w plebiscycie emailowo na adres: .Aneta Kiełczyńska <akielczynska@farutex.pl>
1.4 Niniejszy Regulamin stanowi podstawę prowadzenia Plebiscytu na pizzę Radia Piekary i określa jego warunki.
1.5 Uczestnik, przystępując do Plebiscytu na pizzę Radia Piekary, powinien zapoznać się z treścią Regulaminu. Zgłoszenie udziału zgodnie z pkt. 1.3 oraz sam udział w Plebiscycie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu Plebiscytu na pizzę Radia Piekary.
2. Zasady Konkursu
2.1 Plebiscyt na pizzę Radia Piekary ma charakter otwarty.
2.2 Plebiscyt na pizzę Radia Piekary organizowany jest na profilu Radia Piekary w serwisie Facebook.
2.3 Kandydatury do Plebiscytu na pizzę Radia Piekary zgłaszane są przez podmioty (wyłącznie uczestników Pizza Festivalu) zgodnie z zasadami opisanymi w pkt. 1.3.
2.4 Udział w Plebiscycie na pizzę Radia Piekary polega na oddaniu głosu poprzez kliknięcie znaku „Lubię to!” (uniesiony kciuk) lub znaku „Super” (serce) pod jedną z kandydatur na pizzę Radia Piekary, zamieszczonych na profilu Radia Piekary w serwisie Facebook.
2.5 Regulamin Plebiscytu na pizzę Radia Piekary dopuszcza możliwość
oddania głosu na więcej niż jedną kandydaturę. 2.6 Za początek Plebiscytu na pizzę Radia Piekary uznawany jest moment, w którym na profilu Radia Piekary w serwisie Facebook zostanie zamieszczony
post plebiscytowy ze zgłoszonymi przez uczestników Pizza Festivalu
kandydaturami.
2.7 W poście będzie wskazana data i godzina planowanego zakończenia Plebiscytu. To moment, w którym zostanie zamknięta możliwość głosowania.
2.8 Po podliczeniu głosów przez pracowników Radia Piekary na radiowym profilu w serwisie Facebook zostanie ogłoszony wynik Plebiscytu, zostanie wskazany zwycięzca.
2.9 Pytania dotyczące Plebiscytu na pizzę Radia Piekary można kierować za pośrednictwem Messengera na profilu Radia Piekary w serwisie Facebook.
3. Zobowiązania Organizatora Plebiscytu oraz podmiotów (uczestników Pizza Festivalu) zgłaszających swoje kandydatury
3.1 Podmioty zgłaszające swoje kandydatury do Plebiscytu na pizzę Radia Piekary zobowiązują się do tego, by w przypadku zwycięstwa (uzyskania największej liczby głosów) nadać zwycięskiej pizzy nazwę według następującego schematu: „Pizza Radia Piekary – dotychczasowa nazwa własna” lub „Pizza radia Piekary”.
3.2 Podmioty zgłaszające swoje kandydatury do Plebiscytu na pizzę Radia Piekary zobowiązują się do tego, by w przypadku zwycięstwa (uzyskania największej liczby głosów) wpisać zwycięską pizzę do menu restauracji (zwycięzcy Plebiscytu) na okres 6 miesięcy pod nazwą opisaną w pkt 3.1 lub zamieścić w menu na okres 6 miesięcy wkładkę z nazwą zwycięskiej pizzy pod nazwą opisaną w pkt. 3.1.
4. Postanowienia końcow
4.1 Pełna treść Regulaminu udostępniona jest na stronie internetowej www.radiopiekary.pl
4.2 Organizator ma wyłączne prawo interpretacji postanowień niniejszego Regulaminu oraz rozstrzygania sytuacji, których Regulamin nie przewiduje.
4.3 Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulamin

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content