play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Wydłużona obsługa paszportowa w czwartki

today14 czerwca 2021

Background

Z uwagi na duże zainteresowanie klientów obsługa paszportowa w Oddziale Paszportowym w Katowicach oraz Terenowych Delegaturach w Bielsku–Białej i Częstochowie w czwartki odbywać się będzie w wydłużonych godzinach. Złożenie wniosku lub odebranie gotowych dokumentów paszportowych będzie w tym dniu możliwe od 7.30 do 18.00 w Katowicach oraz od 7.30 do 17.30 w Bielsku-Białej i Częstochowie.

Pracownicy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego przypominają, że złożenie wniosku lub odbiór paszportu możliwe są jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty poprzez internetowy system rezerwacji, który dostępny jest pod adresem http://rezerwacja.slask.eu. Odbiór paszportu będzie także możliwy – w miarę wolnych miejsc – bez wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty, jednakże jedynie rezerwacja internetowa daje gwarancję przyjęcia w ustalonym podczas rezerwacji dniu.

Złożenie wniosku lub odbiór paszportu są możliwe również w punkcie paszportowym w Pszczynie – po umówieniu wizyty za pośrednictwem systemu Starostwa Powiatowego e-kolejka https://kolejka.powiat.pszczyna.pl , a bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyty – w Terenowej Delegaturze Paszportowej w Sosnowcu oraz w punktach paszportowych w: Zabrzu, Bytomiu, Tarnowskich Górach, Tychach, Gliwicach, Rybniku, Raciborzu, Żorach, Jastrzębiu-Zdroju, Wodzisławiu Śląskim.

żródło: Śląski Urząd Wojewódzki

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content