play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Wydział Komunikacji UM Bytom przyjmuje klientów w ograniczonym zakresie

today18 marca 2021

Background

Kolejne przypadki zakażeń koronawirusem wśród pracowników oraz kwarantanna części personelu – to spowodowało, że do końca marca Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bytomiu przyjmuje klientów na specjalnych zasadach.

Rejestrowane będą tylko nowe samochody (bez tablic) oraz sprowadzone z zagranicy, którym w czasie od 22 do 31 marca upływa obowiązkowy termin 30-dniowej rejestracji. Sprawy związane z prawami jazdy prowadzone są bez zmian i nie ma konieczności umawiania wizyt.

Osoby, które kupiły pojazd zarejestrowany już w kraju muszą dokonać zgłoszenia w terminie do 30 dni. Żeby zachować ten termin, powinny zgłosić zakup samochodu, pobierając w Punkcie Informacyjnym formularz. Po wypełnieniu go, wraz z kserokopią dowodu zakupu, w opisanej kopercie należy go złożyć w skrzynce podawczej przy wejściu do budynku głównego Urzędu Miejskiego przy ul. Parkowej 2. Pozwoli to na zachowanie obowiązkowego terminu.

Formularz można również pobrać z Biuletynu Informacji Publicznej lub pobrać go TU: zawiadomienie o zbyciu lub nabyciu pojazdu . Istnieje również możliwość wysłania dokumentu wraz z kopią dowodu zakupu pocztą tradycyjną. W tym przypadku obowiązuje data stempla pocztowego.

Adres do wysyłki:
Urząd Miejski w Bytomiu
Wydział Komunikacji
ul. Parkowa 2
41-902 Bytom

Po unormowaniu sytuacji związanej z funkcjonowaniem Wydziału Komunikacji, będzie można umawiać się na wizyty w dotychczasowym trybie.

źródło/foto: UM Bytom

Autor: Redaktor


0%
Skip to content