play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Wypadek na DK 94 w Piekarach: Motocyklista w szpitalu, kierowca osobówki zawracał w niedozwolonym miejscu

today8 lipca 2021

Background

[AKTUALIZACJA 12:08]

Znana jest już przyczyna wypadku, do którego doszło na Drodze Krajowej 94 w Piekarach Śląskich, gdzie zderzył się motocykl z samochodem osobowym.

– Z tego co ustaliliśmy, motocykl uderzył w tył samochodu osobowego, bo kierowca Fiata zawracał w niedozwolonym miejscu. Kierowca osobówki ma 47 lat, z kolei motocyklista 27 – mówi Radiu Piekary sierż. szt. Łukasz Czepkowski z KMP w Piekarach Śląskich. Motocyklista trafił do szpitala z ogólnymi obrażeniami ciała, kierowcy samochodu osobowego pomoc została udzielona na miejscu.

 

[AKTUALIZACJA 11:08]

Motocyklista trafił z obrażeniami ciała do szpitala, kierowcy samochodu osobowego pomoc została udzielona na miejscu. To po wypadku do którego doszło na Drodze Krajowej 94 w Piekarach Śląskich.

– Droga jest zablokowana, objazd prowadzony jest ulicami: Kotuchy, Roździeńskiego i Bednorza. Ustalamy szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Na ten moment mogę powiedzieć tylko tyle, że kierowcy byli trzeźwi – mówi Radiu Piekary sierż. szt. Łukasz Czepkowski z KMP w Piekarach Śląskich.

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Pilna informacja z ostatniej chwili. W Piekarach Śląskich na Drodze Krajowej 94 doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

Więcej informacji wkrótce.

Autor: Kamil Zatoński


0%
Skip to content