play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Wypadek śmiertelny w Sosnowcu. Ciężki poranek na drogach

today4 lutego 2020

Background

Trudne warunki na drogach i wypadek goni wypadek. Tak wygląda poranek na śląskich drogach. Do śmiertelnego doszło w Sosnowcu na Grota Roweckiego. W kilku innych miejscach było o krok od tragedii.

Trudny poranek na drogach. Jest szaro, widoczność jest kiepska a przy tym jest ślisko. Nie wszyscy są skupieni – i stąd doszło już do kilku groźnych zdarzeń. Śmiertelny wypadek między innymi w Sosnowcu.

Dostawczak potrącił rowerzystę

Mokro, ślisko i z kiepską widocznością. Niestety, wtorkowy poranek nie jest przyjazny kierowcom i pieszym. Taka aura sprawia, że doszło już do kilku groźnych wypadków. Na Grota Roweckiego w Sosnowcu samochód dostawczy śmiertelnie potrącił rowerzystę. Na miejscu pracują policjanci, są utrudnienia drogowe. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Ulica Grota-Roweckiego jest zamknięta, objazd jest możliwy przez ulicę Plonów.

Kolejne wypadki w Dąbrowie Górniczej

Kolejny wypadek – tym razem z udziałem pieszego – na ulicy Poniatowskiego w Dąbrowie Górniczej. Tu samochód osobowy potrącił człowieka na pasach. Trasa jest także nieprzejezdna. W tym mieście do podobnych wypadków doszło także na Królowej Jadwigi i Ordona. Na Zwycięstwa w Gliwicach także osobówka potrąciła człowieka. Obyło się całe szczęście bez większych kłopotów.

Mokro i ślisko

To powinno kierowcom dać do myślenia. Czujność, czujność i jeszcze raz czujność – by nie było tragedii. Drogi są mokre, w ciągu dnia synoptycy ostrzegają przed intensywnym deszczem przechodzącym w śnieg. Będzie ślisko.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content