play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Slajder Pilne

Wypadek za wypadkiem. Trzy ofiary na śląskich drogach

today30 stycznia 2021

Background

Tragedia goni tragedię. Bardzo trudne warunki na trasach – i niestety mamy ofiary śmiertelne wypadków drogowych. Doszło do nich w Gliwicach i Włodowicach w powiecie zawierciańskim. Zginęły trzy osoby.

Mokro, ślisko i zdradliwie. Tak wyglądają dziś drogi w województwie. Dodatkowo, w każdej chwili może spaść mokry śnieg, który jeszcze pogorszy sytuację. Doszło już do dwóch wypadków śmiertelnych, w których życie straciły trzy osoby.

Samochód uderzył w drzewo

Włodowice powiat zawierciański i ulica Jurajska. To fragment drogi wojewódzkiej 792. Tu samochód osobowy wpadł w poślizg i na łuku drogi uderzył w drzewo. Ja podaje śląska drogówka, dwie osoby zginęły w tym wypadku.

Śmiertelny wypadek w Gliwicach

To nie jedyny dziś tragiczny w skutkach wypadek drogowy. Rano w Gliwicach tir rozjechał na Toszeckiej człowieka. 31-latek został przewieziony do szpitala, ale lekarzom nie udało się do uratować.

Groźnie też w Częstochowie

Do kolejnego groźnego wypadku, całe szczęście już nie śmiertelnego,  doszło w Częstochowie na miejskim fragmencie drogi krajowej 91. Tu osobówka wpadła w poślizg i leży w rowie. Trzy osoby są poszkodowane.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content