play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Slajder Pilne

Wypadki i ranne zwierzęta. Uwaga na drogach

today24 września 2020

Background

Uwaga kierowcy. Szereg kolizji, wypadków i innych utrudnień na drogach. Te dotyczą Bielska Białej, Katowic, Zawiercia i Dąbrowy Górniczej.

Wypadki i ranne zwierzęta. Z tym muszą mierzyć się kierowcy o poranku. Do wypadku doszło między innymi na trasie S1 w Bielsku Białej.

Droga przyblokowana

Przyblokowana trasa S1 w Bielsku Białej. Dokładnie na węźle Mikuszowice na pasie w stronę Katowic, samochód ciężarowy uderzył w bariery. Kierowca jest ranny. Jeden pas jest zablokowany, wcześniej, gdy droga była zamknięta,  wyznaczono objazd ulicą Żywiecką lub drogą wojewódzką numer 942.

Ranne zwierzęta

W Katowicach na 73 Pułku Piechoty osobówka uderzyła sarnę. Zderzenie z jeleniem z kolei zaliczył pojazd jadący drogą krajową numer 78 w Zawierciu, są utrudnienia. Uważajcie na drogach i uważajcie na braci mniejszych.

Dk 94 już odblokowana

Nocny wypadek miał miejsce na drodze krajowej numer 94 w Dąbrowie Górniczej. Tu samochód ciężarowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Droga przez kilka godzin była zamknięta. Teraz ruch już przywrócono. Ciągle jednak jest korek.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content