play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Z siekierą rzucił się na policjantkę. Wcześniej zaatakował domowników

today27 października 2020

Background

Znęcał się nad rodziną, pobił bliskich, znieważył policjantów – i rzucił się na nich z siekierą. I to wszystko jednego wieczora. Sporo na sumieniu ma 59-latek z Łaz, zatrzymany podczas domowej awantury.

Z siekierą rzucił się na policjantkę. 59-letni domowy oprawca został zatrzymany w Łazach. Policja przyjechała do jego mieszkania, zgłoszenie otrzymali o domowej awanturze.

Znęcał się nad rodziną

Policjanci z Łaz otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który będąc pod wpływem alkoholu awanturował się i atakował swoich bliskich. Na miejscu policjanci ustalili, że mężczyzna znęcał się nad rodziną, a także groził swoim bliskim. W trakcie przeprowadzanych czynności, mundurowi zostali zaatakowani przez agresywnego 59-latka. Mieszkaniec gminy Łazy próbował siłą zmusić policjantów do odstąpienia od czynności.

Zaatakował mundurowych

Mało tego, podczas interwencji zaatakował mundurowych. Z siekierą w ręce rzucił się na policjantkę. Mężczyzna został jednak obezwładniony i zatrzymany. Usłyszał zarzuty. Najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami. Grozi mu nawet dziesięć lat więzienia.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content