play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Za darmo w PKP Intercity. Spółka zaprasza na Dzień Dziecka

today1 czerwca 2021

Background

Niespodzianka od PKP Intercity. Z okazji przypadającego dziś Dnia Dziecka – spółka zaprasza najmłodszych podróżników do darmowej przejażdżki.

Świętować można na różne sposoby. Jednym z nich może być podroż, niekoniecznie w nieznane. PKP Intercity z okazji Dnia Dziecka przygotowała dla najmłodszych niespodziankę.

Za darmo w ten dzień

We wtorek 1 czerwca 2021 roku dzieci i młodzież będą mogli bezpłatnie podróżować w drugiej klasie wszystkich pociągów PKP Intercity. Dzieci poniżej 4 roku życia mogą podróżować pociągami na podstawie biletu jednorazowego z ulgą 100%. Natomiast dla dzieci, które ukończyły 4 lata, ale nie ukończyły 16 roku życia, wystarczy pobrać w kasie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka. Bilety promocyjne są ważne jedynie na przejazd, na który zostały wystawione.

Ze względu na zasady bezpieczeństwa obowiązujące obecnie na pokładach pociągów PKP Intercity bilety promocyjne będą wystawiane wyłącznie ze wskazaniem miejsca do siedzenia.

Skorzystają nie tylko dzieci i młodzież

Podróżowanie 1 czerwca może być też korzystne cenowo dla rodzin. Opiekunowie dzieci również mogą liczyć na bilety tańsze o 30 proc. Aby skorzystać z Biletu Rodzinnego wystarczy podróżować w grupie od 2 do 5 osób, w której jest dziecko poniżej 16. roku życia.

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Aby podróż minęła bezpiecznie, warto zachować wszelkie obowiązujące środki bezpieczeństwa. Aby ułatwić Ci przygotowanie do podróży, stworzyliśmy Poradnik pasażera. Jak podróżować z PKP Intercity podczas pandemii.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content