play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Zaatakował metalowym pilnikiem w jednym z katowickich hosteli

today27 stycznia 2020

Background

Wywiadowcy z katowickich oddziałów prewencji zatrzymali mieszkańca Chorzowa, który spowodował uszkodzenie ciała innego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w jednym z hosteli na Rynku w Katowicach. Sprawca usiłował zbiec z miejsca zdarzenia, lecz został zatrzymany przez policjantów w jednej z pobliskich bram.

W miniony piątek 24 stycznia br. dyżurny katowickiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z hosteli przy Rynku w Katowicach o zakrwawionym mężczyźnie, który miał być pobity przez innego lokatora. Okazało się, że podczas awantury pomiędzy dwoma mężczyznami jeden z nich miał uderzyć drugiego prawdopodobnie metalowym pilnikiem, powodując tym obrażenia jego ciała.

Zaraz po zajściu sprawca próbował uciec, jednak błyskawicznie zadysponowani na miejsce wywiadowcy z katowickich oddziałów prewencji zatrzymali 67-letniego mieszkańca Chorzowa. Mężczyzna ukrywał się w jednej z bram przy ul. Teatralnej. Zatrzymany Chorzowianin trafił do policyjnego aresztu. 67-latkowi przedstawiono już zarzut naruszenia czynności narządu ciała. Grozi mu do 5 lat więzienia. Natomiast poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala, jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo. Czynności w sprawie trwają.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content