play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Zabił nożem swojego 9-letniego brata

today2 stycznia 2020

Background

Zabił nożem swojego 9-letniego brata. Obdukcja na miejscu zbrodni wskazała, że chłopczyk zmarł nagle i gwałtownie, w wyniku utraty dużej ilości krwi i ran kłutych klatki piersiowej.

19-letni Maciej J. zabił swojego brata w Wigilię. O godzinie 12:45 policjanci w Turku(woj.wielkopolskie) zostali powiadomieni o domowej awanturze i od razu udali się tam na interwencję. Po przybyciu odnaleźli w jednym z pokojów leżące ciało, które było całe we krwi. Był to 9-letni Adam. Funckjonariusze natychmiast rozpoczęli reanimację chłopca. Na wskutek licznych ran kłutych na całym ciele, dziecko zmarło.

Na miejscu zbrodni zabezpieczono zakrwawiony nóż domowy, którym dokonano zabójstwa. W czasie zdarzenia, na miejscu tragedii obecni byli 19-letni brat zabitego oraz jego babcia.

Oficjalne zarzuty zabójstwa usłyszał 19-letni Maciej, ale nie przyznaje się dokonania zbrodni. Według nieoficjalnych informacji, powodem zabójstwa młodszego brata była kłótnia, która dot. dostępu do komputera. Wstępne wyniki badań wykazały, że 19-letni mężczyzna w trakcie dokonywania zbrodni był trzeźwy. Oskarżonemu pobrano również krew do badania na obecność środków psychotropowych.

Prokuratora złoży wniosek o areszt tymczasowy.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content