play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Zabrzański ZUS ma specjalną ofertę dla osób z niepełnosprawnościami

today4 maja 2021

Background

Konsultacje, porady i szkolenia online przygotował zabrzański oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych dla osób z niepełnosprawnościami. Maj będzie w tym oddziale ZUS szczególnie poświęcony osobom niepełnosprawnym.

Maj miesiącem porad dla osób niepełnosprawnych. Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zabrzu od dzisiaj organizuje cykl konsultacji i szkoleń właśnie dla osób niepełnosprawnych. Potrwa do końca miesiąca.

– Poradnictwo, konsultacje i szkolenia online, z myślą o osobach z niepełnosprawnością, ich bliskich i opiekunach, to oferta, którą przygotował oddział ZUS w Zabrzu. Od 4 do 31 maja organizowane są tu dni dla osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo na elewacji budynku ZUS przy ulicy Szczęść Boże 18 będzie można zobaczyć wystawę prac uczniów ze szkół podstawowych, których motywem przewodnim są ubezpieczenia społeczne – mówi Radiu Piekary Beata Kopczyńska, rzeczniczka śląskiego oddziału ZUS

Do udziału w tym wydarzeniu zaproszono szerokie grono ekspertów. Szczegółowy harmonogram wydarzenia można znaleźć na stronie www.zus.pl.

Autor: Mateusz Terech


0%
Skip to content