play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Zabrze: Ranił nożem swoją żonę, bo nie chciała iść do sklepu po zakupy

today15 października 2020

Background

Mężczyzna ranił nożem swoją żonę, ponieważ ta odmówiła pójścia do sklepu po zakupy. Pijany 53-latek wszczął awanturę domową, a w jej trakcie zaatakował nożem swoją 54-letnią żonę. Kobieta trafiła do szpitala z ranami ciętymi.

Będąc pod wpływem alkoholu mężczyzna wszczął w domu awanturę z żoną, ponieważ ta nie chciała udać się do sklepu po zakupy. Tak błahy powód okazał się wystarczający dla 53-latka, by w trakcie kłótni ugodzić swoją żonę nożem w rękę i nogę. Zgodnie z ustaleniami śledczych, pokrzywdzona jest ofiarą znęcania zarówno psychicznego, jak i fizycznego od 2017 r.

Na podstawie zebranych materiałów dowodowych zatrzymany usłyszał zarzuty z artykułów dotyczących znęcania się oraz lekkiego uszkodzenia ciała. We wtorek podejrzany w tej sprawie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Zabrzu, gdzie w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów. Mężczyzna został objęty dozorem policyjnym. Podejrzany będzie musiał stawiać się do piątego komisariatu w Zabrzu dwa razy w tygodniu. Ponadto prokurator wydał również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną.

źródło: KMP Zabrze

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content