play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Zabrze: Znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami

today9 czerwca 2020

Background

Znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoimi rodzicami. Mowa o 38-letnim mężczyźnie, który po tym, jak zdemolował mieszkanie oraz uszkodził drzwi sąsiada, trafił do areszty na 3 miesiące.

Zabrzańska policja odebrała zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań w centrum miasta, 3 czerwca około godziny 17.00. Zgłaszającym był sąsiad, który poinformował, że w mieszkaniu obok niego słychać krzyki i prawdopodobnie dochodzi do przemocy. Na miejsce skierowano patrol, który ustalił, że w mieszkaniu, w którym doszło do awantury mieszka 38-letni mężczyzna wraz z rodzicami. 38-latek przed przybyciem policjantów opuścił mieszkanie, jednak dzięki ustalonemu rysopisowi szybko został zatrzymany przez policyjnych wywiadowców.

W tym czasie śledczy ustalili, że sytuacja w mieszkaniu trwa od ponad roku. 38-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką oraz psychicznie nad swoim ojcem, dodatkowo okradał swoich rodziców, grożąc im przy tym śmiercią. W ciągu ostatniego roku mężczyzna wymusił od swoich rodziców kwotę ponad 3 tys. złotych. W piątek na wniosek śledczych zabrzański sąd aresztował 38-latka na okres 3 miesięcy.

 

źródło: KMP Zabrze

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content