play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Zacisze Kobiet. Ostatnie spotkanie przed wakacjami

today24 czerwca 2022

Background

Kino Zacisze zaprasza na seans w ramach „Zacisza Kobiet”. Wyświetlony będzie film „Boscy” w reżyserii Mariano Cocha.

Seans odbędzie się w sobotę, 25 czerwca. Od godziny 16:30 na Panie czekać będą sponsorzy i partnerzy, którzy przygotowali prezenty oraz niespodzianki dla gości.

Zacisze Kobiet – seans filmowy i nie tylko

Seans filmu „BOSCY” (2021) z Penelope Cruz i Antonio Banderasem w rolach głównych rozpocznie się o godzinie 17.30. O czym opowiada produkcja? Poniżej przytaczamy opis.

Ekscentryczny milioner postanawia stworzyć film, dzięki któremu zapisze się w historii. Aby tego dokonać, sięga po najlepszych z najlepszych. Na fotelu reżysera zasiada więc równie słynna co kontrowersyjna Lola Cuevas (Penélope Cruz), która do głównych ról w filmie angażuje prawdziwe legendy w swoim fachu. Jej wybór pada na hollywoodzkiego amanta Félixa Rivero (Antonio Banderas) oraz ikonę teatru Ivána Torresa (Oscar Martínez). Problem w tym, że obaj panowie, choć w swoich kategoriach osiągnęli i zdobyli już wszystko, cierpią na przerost ego i delikatnie mówiąc, nieszczególnie za sobą przepadają. Żeby sprostać zaskakującym pomysłom Loli, aktorzy z najwyższej półki będą musieli znaleźć jednak wspólny język i zmierzyć się z dziedzictwem własnych karier. Pytanie tylko, kto z nich pozostanie na placu boju, kiedy po raz pierwszy wybrzmi słynne: „Kamera i… akcja!”?

Szczegóły sobotniego wydarzenia opisano w mediach społecznościowych Kina Zacisze.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content