play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Zagłębie

Zagrają w sosnowieckim parku. „Letnie Granie Przedstawień Teatralnych” po raz drugi

today28 lipca 2020

Background

Zagrają w sosnowieckim parku. Teatr Zagłębia rusza z drugą edycją wakacyjnego festiwalu.  Po raz drugi odbędzie się „Letnie Granie Przedstawień Teatralnych”, czyli wakacyjny przegląd najpopularniejszych spektakli Teatru Zagłębia. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem „Teatr gra!” w amfiteatrze położnym w parku im. Jacka Kuronia w Sosnowcu (MDK Kazimierz) przez trzy kolejne weekendy od 8 do 23 sierpnia.

„Letnie Granie Przedstawień Teatralnych” rozpocznie się koncertem w wykonaniu aktorów sosnowieckiego teatru z pełną energii, niebanalną konferansjerką Mirosławy Żak i Przemysława Kani. Artyści przypomną hity polskich festiwali, międzynarodowych musicali oraz doskonale znanych piosenek zagłębiowskiej sceny.

Kolejny weekend upłynie pod znakiem jednej z najpopularniejszych fars – „Boeing, Boeing” w reż. Wojciecha Leśniaka. To spektakl wywołujący salwy śmiechu z zaskakującymi zwrotami akcji i wyśmienitym aktorstwem, który zagwarantuje wieczór pełen rozrywki.

Ostatnia sobota i niedziela festiwalu to dni w całości poświęcone dzieciom i ich rodzinom. W południe Teatr Zagłębia zaprosi na warsztaty pt. „Wakacyjna Akademia Wyobraźni”, a następnie na pokazy spektakli „Republika Marzeń” oraz „Nowa Księga Dżungli”.

Wszystkie informacje oraz dokładny program są dostępne na stronie internetowej Teatru oraz profilu na Facebooku.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content