play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Zakłady bukmacherskie: czy wiesz, na czym polegają?

today10 lutego 2020

Background

Zakłady bukmacherskie należą do grona najpopularniejszych rozrywek, którymi ludzkość parała się od dawna (choć nie od zawsze nazywano to zakładami bukmacherskimi). Czy wiesz, na czym konkretnie polegają zakłady bukmacherskie i w jaki sposób możesz zdobywać pieniądze?

 

1. Czym są zakłady bukmacherskie?

2. Jak poprawnie obstawić?

3. Lvbet kod promocyjny – co to znaczy?

Wiele określeń związanych z zakładami bukmacherskimi, szczególnie dla laików, brzmi enigmatycznie. W Internecie istnieje jednak sporo miejsc, w których można poszerzyć swoją wiedzę i przystąpić do zakładów bukmacherskich, mając na ich temat przynajmniej podstawowe informacje.

1. Czym są zakłady bukmacherskie?

Najprościej mówiąc, zakłady bukmacherskie to transakcja między typującym a bukmacherem. W praktyce oznacza możliwość zarobienia dodatkowych, czasem sporych pieniędzy. Chodzi o to, by typować w konkretnym wydarzeniu sportowym, czasem politycznym lub społecznym.

Tak naprawdę nie potrzeba więc tutaj szczególnych umiejętności, a już na pewno nie ciężkiej pracy. Przyda się trochę sprytu i jeszcze więcej szczęścia. Oczywiście solidna dawka wiedzy na temat zakładów bukmacherskich, a w szczególności legalnych bukmacherów, na pewno nie zaszkodzi.

2. Jak poprawnie obstawić?

Przede wszystkim, należy zacząć od wybrania legalnie działającego bukmachera. Choć nielegalnych źródeł w tym przypadku nie brakuje w sieci, zaś takie oferty kuszą, ponieważ oznaczają, że nie trzeba myśleć o płaceniu podatku od wygranej, takie myślenie jest zwodnicze i można na nim więcej stracić, niż zyskać.

Aby obstawić, potrzebujesz oczywiście własnego kapitału. Najrozsądniej będzie nie szarżować i spokojnie zorientować się, o co chodzi w zakładach bukmacherskich.

Istnieje bardzo wiele form zakładów. W Polsce najczęściej dotyczą wydarzeń sportowych i są regulowane przez prawo. Zanim obstawisz, sprawdź, czy bukmacher ma licencję od Ministerstwa Finansów. Następnie zarejestruj się na jego stronie i załóż swoje konto, z którego będziesz mógł obstawiać.

3. Lvbet kod promocyjny – co to znaczy?

Gdy podejmiesz próbę rejestracji u legalnego bukmachera, możesz spotkać się z terminem lvbet kod promocyjny. Jeśli podczas zakładania konta, wpiszesz odpowiednio kod, otrzymasz pieniężny bonus w formie zakładu. Do wykorzystania zaraz po założeniu konta! Brzmi atrakcyjnie?

Zakłady bukmacherskie potrafią wciągać, a nawet uzależniać. Ale pamiętaj – jeśli przegrasz, bukmacher zgarnia postawione przez ciebie pieniądze. Gdy wygrasz, musisz się liczyć z pomniejszeniem wygranej o 12% podatku.

Materiał przy współpracy z partnerem

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content