play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Zakrwawiony mężczyzna leżał na chodniku. Został zaatakowany nożem

today4 lipca 2022

Background

Zakrwawiony mężczyzna leżał na chodniku w jednej z dzielnic Sosnowca. 35-latek został kilkukrotnie zaatakowany nożem.

Policjanci z Sosnowca zostali poinformowani, że na jednej z ulic w dzielnicy Pogoń leży na chodniku ranny i zakrwawiony mężczyzna. Po pewnym czasie zatrzymali sprawcę, któremu grozi dożywocie.

Zakrwawiony mężczyzna leżał na chodniku. Do czego doszło?

Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia pojechali na miejsce, gdzie swoje czynności prowadziła już załoga pogotowia ratunkowego, która nie mogła nawiązać kontaktu z poszkodowanym. Na tę chwilę nie wiadomo, w jakim stanie jest ofiara ataku.

Policjanci dowiedzieli się, gdzie może ukrywać się sprawca. Weszli do jednego z mieszkań przy sąsiedniej ulicy, ale kobieta, którą tam zastali, twierdziła, że nikogo oprócz niej w nim nie ma. Przeszukano poszczególne pomieszczenia i w jednym z nich znaleźli zakrwawionego sprawcę i nóż, którym wielokrotnie ranił on swoją ofiarę.

Postawiono zarzut

Mężczyzna i 36-letnia kobieta zostali zatrzymani. Kobietę zwolniono, a 30-latkowi prokurator, na podstawie materiału zgromadzonego przez śledczych, przedstawił zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Może grozić kara nawet dożywotniego więzienia.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content