play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Zamknięte 2 oddziały w Piekarskim Centrum Medycznym. Zaplanowane porody w innych miastach

today3 kwietnia 2020

Background

Zamknięte do odwołania dwa oddziały w Piekarskim Centrum Medycznym. Wszystko w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, w obawie przed koronawirusem. Decyzja sanepidu o czasowym wyłączeniu z działalności zapadła po stwierdzeniu cech infekcji górnych dróg oddechowych u jednego z pracowników.

KOMUNIKAT SZPITALA

Szanowni Państwo !!!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, a szczególnie w ramach wzmożonej prewencji, czasowo zamknięto Oddział Ginekologiczno- Położniczy oraz Oddział Noworodkowy tutejszego szpitala do odwołania.

Decyzja Sanepidu o czasowym wyłączeniu z działalności zapadła po stwierdzeniu cech infekcji górnych dróg oddechowych u jednego z pracowników.

Działamy w tej sytuacji zgodnie z zaleceniami mając na uwadze bezpieczeństwo pacjentów i personelu, by nie doprowadzić do sytuacji znanej z mediów dotyczącej wielu innych szpitali w Polsce.

Na bieżąco będziemy informować o sytuacji.

Zaplanowane porody odbierane będą w szpitalach w Bytomiu, Rudzie Śląskiej oraz w Tarnowskich Górach. Powyższe szpitale są przygotowane na Państwa przyjazd i są w stałym kontakcie z naszą placówką medyczną.


 

Przypomnijmy, że w Piekarach Śląskich odnotowano 5 przypadków zakażenia koronawirusem. 

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content