play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Zagłębie

„Zapełnij widownię, wspomóż teatr”- akcja Teatru Zagłębia w Sosnowcu

today11 maja 2020

Background

„Zapełnij widownię, wspomóż teatr”- akcja Teatru Zagłębia w Sosnowcu. W odpowiedzi na zapytania widzów o to jak wesprzeć sosnowiecką scenę w okresie pandemii, Teatr Zagłębia wprowadził dwa nowe typy biletów: bilet cegiełkę i bilet otwarty. Wszystko pod szyldem „Zapełnij widownię, wspomóż teatr”, w której  może wziąć udział każdy chętny widz. Jak to zrobić? Wystarczy „zasiąść” na wirtualnej widowni, kupując cegiełkę za 30 zł. Ta cegiełka będąca wyrazem bezinteresownej pomocy realnie wesprze przyszłe działania sosnowieckiej placówki w nowym sezonie teatralnym.

Drugą formą solidarności jest bilet wsparcia. Dla tych widzów, którzy już dziś chcą zaplanować swoją przyszłą wizytę w teatrze, przygotowano bilety otwarte w cenie 50 zł. Gdy sytuacja wróci do normy, każdy taki bilet – bez dodatkowych opłat – do czerwca 2021 będzie można wymienić w kasie teatru na bilet uprawniający do zobaczenia wybranego spektaklu z repertuaru Teatru Zagłębia (nie dotyczy premier, spektakli gościnnych, zamkniętych i sylwestrowych).

Osoby, które zakupią bilet otwarty, będą miały również możliwość otrzymania archiwalnych programów do spektakli. Informacji na temat akcji „Zapełnij widownię, wspomóż teatr” udziela Biuro Współpracy z Widzami (602 470 644, 784 634 347) i Kasa Teatru (600 338 181). Odnośniki do obu biletów można znaleźć na stronie Teatru Zagłębia – www.teatrzaglebia.pl.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content