play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Zapisy na sportowe ferie z MOSiRem w Piekarach Śląskich [PROGRAM]

today10 stycznia 2020

Background

Ruch to zdrowie – w związku z tym prezentujemy program zajęć w czasie tegorocznych ferii. Program i liczne treningi organizuje ośrodek sportu z Piekar Śląskich – MOSiR.

Na swoim Facebook’owym profilu pisze:

-Jak co roku zapraszamy wszystkie dzieci do korzystania z atrakcji jakie przygotował piekarski MOSIR na okres ferii zimowych.
Zajęcia sportowe, turnieje, zawody strzeleckie to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowaliśmy na ten czas dla dzieci oraz młodzieży.

  • Zajęcia oraz turnieje sportowe odbywać się będą codziennie w godzinach 10:00 – 14:00 w sali sportowej MOSIR-u przy ul. Szkolnej w Kozłowej Górze oraz Hali MOSIR „Olimpia” przy ul. Ziętka 60.
    Zapisy na turnieje w dniu zawodów do godz. 9:45.

Wszystkich uczestników prosimy o przynoszenie na zajęcia oświadczeń rodziców o zgodzie na udział w zajęciach (wzór do pobrania – OŚWIADCZENIE RODZICA )

  • Oczywiście zapraszamy również do korzystania z lodowiska plenerowego przy ul. Olimpijskiej 3.
    W trakcie ferii zimowych prowadzona będzie również bezpłatna nauka jazdy na łyżwach we wtorki i czwartki w godz. 12:30 – 13:30. Nauka jazdy na łyżwach przeznaczona jest dla dzieci do 12 roku życia.

Zapisy przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 – 15:30 w Dziale Promocji i Sportu piekarskiego MOSiR-u pod nr tel 32 768-10-10 .
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Przy zapisach prosimy o informacje o stopniu zaawansowania dziecka, jeżeli chodzi o jazdę na łyżwach.
Więcej informacji pod nr tel 32 768-10-10.

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content