play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Świętochłowice: Zaprojektuj „Skałkę”. Trwają konsultacje on-line

today22 kwietnia 2020

Background

Świętochłowice: Zaprojektuj „Skałkę”. Trwają konsultacje on-line. „Skałka” to zielony teren popularny nie tylko w mieście. Mieszkańcy okolicznych miast również chętnie wypoczywają w tym miejscu, korzystając z basenu i urokliwych alejek parkowych.  Aktualnie prowadzone są prace związane z koncepcją opracowania planów rewitalizacji Ośrodka Sportu i Rekreacji „Skałka” w Świętochłowicach. Na kwiecień planowane były konsultacje społeczne w tym zakresie. Z powodu epidemii koronawirusa konsultacje przenoszą się do sieci, gdzie do końca miesiąca można wypełnić ankietę on-line, dotyczącą zagospodarowania terenu. Ankiety należy wypełnić i przesłać do 30 kwietnia br.

 

Zaprojektuj „Skałkę”. Trwają konsultacje on-line, w których świętochłowiczanie mają głos, dotyczący popularnego w mieście miejsca rekreacji. W związku z ograniczeniami spowodowanymi wybuchem pandemii, mieszkańcy Świętochłowic mogą wziąć udział w konsultacjach elektronicznych, które wskażą kierunki rozwoju tej ważnej dla miasta przestrzeni. Ankiety dotyczące zarówno teraźniejszości, jak i przyszłości „Skałki”, znajdują się pod tym adresem, kliknij TUTAJ.

Z kolei TUTAJ obok ankiety znaleźć i pobrać można mapę OSiR „Skałka” w formatach pdf oraz jpg, na którą można nanieść swoje pomysły. Mapę z naniesionymi zmianami należy przesłać na adres zaprojektujskalke@swietochlowice.pl pamiętając o dołączeniu opisu w treści maila oraz podaniu danych kontaktowych autora koncepcji.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content