play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Zatrzymana 19-letnia dilerka z Zabrza

today19 marca 2020

Background

Zatrzymana 19-letnia dilerka z Zabrza. Miała przy sobie wagę do narkotyków i niemal tysiąc działek dilerskich amfetaminy. Wpadła podczas kontroli drogowej w Zabrzu. Towarzyszył jej 23-latek, który również miał przy sobie narkotyki i dodatkowo złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.

Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 18.30 w dzielnicy Zandka w Zabrzu. Policjanci kontrolowali osobowego Volkswagena, którym podróżowało pięć młodych osób. W trakcie kontroli w torebce 19-letniej pasażerki policjanci znaleźli wagę elektroniczną oraz amfetaminę, z której można było przygotować prawie 1000 działek dilerskich.

23-letni kierowca zatrzymanego samochodu również miał przy sobie amfetaminę, a ponadto oświadczył, że wcześniej ją zażywał. Wykonany test potwierdził, że mężczyzna jest pod wpływem środków odurzających. Okazało się również, że złamał sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi. Podczas policyjnych czynności zatrzymani przyznali się do winy. Teraz o ich losie zdecyduje zabrzański sąd.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content