play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Zbrosławice: Przez trzy tygodnie okradała ten sam sklep

today14 lutego 2020

Background

Przez trzy tygodnie okradała ten sam sklep. W ten sposób 57-latka zapewniła sobie stałe źródło dochodu. Kobieta wielokrotnie okradała jeden z miejscowych supermarketów. Łupem złodziejki padały artykuły spożywcze, środki czystości oraz kosmetyki.

57-letnia kobieta usłyszała zarzuty dotyczące licznych kradzieży sklepowych. Kobieta regularnie co dwa, trzy dni okradała jeden z supermarketów znajdujących się w Zbrosławicach. Jej łupem padały artykuły spożywcze, środki czystości oraz kosmetyki. Złodziejka napełniała wózek sklepowy różnym towarem, a droższe interesujące ją rzeczy, chowała do torebki. Wychodziła z marketu, płacąc tylko za towar z koszyka.

Złodziejka została złapana podczas kolejnej próby kradzieży. Pracownik ochrony sklepu powiadomił policjantów o wykroczeniu, ponieważ towar, który ukradła 57-latka, warty był blisko 200 złotych. Dociekliwi dzielnicowi, za kradzież podlegającą wykroczeniu mieli nałożyć na kobietę mandat, jednak wcześniej postanowili zobaczyć zapis z kamer monitoringu. Okazało się, że nie była to pierwsza taka sytuacja. Od trzech tygodni systematycznie okradała ten sam sklep, a jej łupem padł towar warty kilkaset złotych. Funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która trafiła do policyjnej celi. Dzisiaj mieszkanka Tarnowskich Gór usłyszała zarzuty kradzieży, za co grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content