play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Zbrosławice: Uciekając z łupem zgubił dokumenty

today19 października 2020

Background

Tarnogórscy policjanci dotarli do mieszkańca Siemianowic Śląskich, podejrzanego o kradzież alkoholu. Namierzenie 27-latka nie było trudne, ponieważ uciekając z łupem, zgubił swój… portfel z dokumentami. Sprawca przyznał się do kradzieży i wniósł o ukaranie go grzywną.

Ze sklepu znajdującego się przy ulicy Wolności w Zbrosławicach, mężczyzna ukradł whisky warte ponad 400 złotych. Złodzieja namierzyła jedna ze sprzedawczyń, która widząc, jak mężczyzna wychodzi ze sklepu nie płacąc za towar, ruszyła w jego stronę. Spłoszony rabuś zaczął uciekać z łupem. Nawet nie zauważył, że podczas ucieczki wypadł mu portfel z dokumentami.

Policjanci nie mieli problemów z dotarciem do złodzieja. W portfelu, który zgubił mężczyzna, był m.in. dowód osobisty. Dzisiaj 27-letni mieszkaniec Siemianowic Śląskich stawił się w komendzie. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży alkoholu – czytamy na stronie internetowej tarnogórskiej policji.

Amator whisky przyznał się do kradzieży i wniósł o ukaranie go grzywną. Sprawa trafi do sądu, który zadecyduje, jaką karę poniesie sprawca kradzieży.

Foto i źródło: Policja Tarnowskie Góry

Autor: Marcin Hirnyk


0%
Skip to content