play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Śląsk

Wypadek w Katowicach: Zdjęcie zmasakrowanego ciała 19-latki wyciekło do sieci!

today3 sierpnia 2021

Background

Zdjęcie zmasakrowanego ciała 19-latki trafiło do sieci. Miał je zrobić ktoś ze służb podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia!

Na jednym z portali pojawiła się fotografia zwłok 19-latki. Po ujawnieniu danych personalnych ofiary oraz członków jej rodziny to już kolejna granica, która została przekroczona.

Przypomnijmy do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę rano. W grupę ludzi przepychających się na jezdni ludzi wjechał autobus linii miejskiej. Pod kołami znalazła się 19-letnia kobieta, która poniosła śmierć na miejscu. Autobus zahaczył też o dwie inne osoby.

Na ulicy Mickiewicza niemal od razu zaczęło się zabezpieczanie miejsca zdarzenia. Co ciekawe na zamieszczonej w Internecie fotografii widać fragmenty żółtej furgonetki oraz charakterystyczne elementy używane przez służby jak na przykład rozłożony parawan. Ponieważ miejsce było już odgrodzone od przechodniów i nie powinien mieć tam dostępu nikt z osób postronnych nasuwają się wątpliwości co do autora zdjęcia. Może to oznaczać bowiem, że fotografii nie zrobiła przypadkowa osoba będąca świadkiem zdarzenia a ktoś ze służb.

Na dziś katowicka prokuratura zleciła wykonanie sekcji zwłok tragicznie zmarłej 19-latki. O wynikach sekcji prokuratora ma  informować  jeszcze dziś wieczorem bądź jutro rano.

31-letni kierowca przebywa obecnie w areszcie. Ma tam spędzić najbliższe 3 miesiące. Za zarzucane mu czyny czyli między innymi, zabójstwo mu dożywocie.

Autor: Marta Mosiołek


0%
Skip to content