play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Zgwałcił i okradł mieszkankę Częstochowy. Sprawcą obywatel Gruzji?

today12 lutego 2020

Background

Zgwałcił i dokonał rozboju na mieszkance Częstochowy. 27-letni obywatel Gruzji, podejrzany o przestępstwo o charakterze seksualnym i rozbój, został aresztowany na 3 miesiące. W samochodzie mężczyzny policjanci znaleźli przedmioty skradzione kobiecie. 27-latkowi grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności.

Do przestępstwa miało dojść na terenie Częstochowy. Zgodnie ze zgłoszeniem, ofiarą gwałtu i rozboju miała zostać mieszkanka miasta. Na miejsce zdarzenia zadysponowano policjantów, którzy zabezpieczyli ślady i rozpoczęli działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy przestępstwa.

W trakcie śledztwa policjanci wpadli na trop 27-letniego obywatela Gruzji, który jest podejrzewany o seksualną napaść. Do zatrzymania mężczyzny doszło na terenie powiatu lublinieckiego, gdzie wynajmował mieszkanie. Ponadto, śledczym udało się odnaleźć skradzione kobiecie przedmioty. Znajdowały się one w samochodzie mężczyzny. Sąd zadecydował o zatrzymaniu mężczyzny na 3 miesiące. 27-latkowi grozi 12 lat więzienia.

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content