play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Złodziejki poszukiwane przez policję

today29 września 2022

Background

Złodziejki są poszukiwane przez gliwicką policję. Skorzystały z tego, że właściciel portfelu zostawił w środku kartkę z numerem PIN do karty bankomatowej.

II Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży portfela, której dokonały dwie kobiety uwiecznione na fotografiach. Zdarzenie miało miejsce 16 września w centrum handlowym przy ul. Lipowej.

Złodziejki poszukiwane przez policję. Skorzystały z „okazji”

Dotąd, jak informują mundurowi, nie udało się ustalić tożsamości miłośniczek cudzej własności,
ale ich twarze zostały uchwycone przez kamery monitoringu w momencie, gdy odchodziły od bankomatu, w którym wypłaciły ponad 5 tysięcy złotych. Niestety, skorzystały z okazji, gdyż w portfelu znajdowały się zapisane kody PIN do karty płatniczej.

Wszelkie informacje na temat osób ze zdjęć można kierować do prowadzącego sprawę, e-mail: marek.kostelecki@gliwice.ka.policja.gov.pl, tel. 478 590 203 lub całodobowo do dyżurnego II KP, tel. 47 859 02 00. Można skorzystać także z anonimowej skrzynki mailowej – Powiadom nas. Należy powoływać się na sprawę RSD 708/22.

Informacje można przekazywać, o czym przypomina policja, anonimowo. Osoby informujące nie będą wzywane ani w żaden sposób niepokojone.

Źródło: KMP Gliwice

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content