play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Piekary Śląskie

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich

today15 maja 2020

Background

Zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Miasta w Piekarach Śląskich. Od poniedziałku 18 maja br. będzie możliwość pojedynczego przyjmowania klientów bezpośrednio w pokojach danego biura lub wydziału. Należy jednak pamiętać o wcześniejszym KONIECZNYM umówieniu wizyty przez telefon.

Wizyty w Urzędzie Miasta w Piekarach Śląskich należy umawiać pod numerem telefonu: 32 393 94 11W danym wydziale lub biurze może przebywać jednocześnie tylko jeden klient. Klienci będą umawiani telefonicznie na konkretną godzinę. Podczas rozmowy telefonicznej zostanie przekazany kod, aby móc się nim posłużyć przy wejściu do budynku (kod: nazwa wydziału lub biura i kolejny numer porządkowy, np. OR-1, GP-1, itd.)

Nadal obowiązuje system obsługi klientów wprowadzony 22 kwietnia:

1. Osoby nie będące pracownikami Urzędu Miasta nie mogą wchodzić do budynków Urzędu, poza wyznaczoną strefę.

2. W celu załatwienia wszelkich spraw urzędowych mieszkańcy Piekar Śląskich mogą:

  • korzystać z e-usług Urzędu Miasta Piekary Śląskie na platformie elektronicznej sekap.pl,
  • korzystać z drogi korespondencyjnej, telefonicznej oraz poczty elektronicznej.

3. Obsługa bezpośrednia mieszkańców w sprawach, w których wizyta bezpośrednia jest wymagana w Urzędzie Miasta będzie realizowana po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu terminu z właściwym Wydziałem Urzędu, dzwoniąc pod numer telefonu 32 393 94 11. W pozostałych sprawach obsługa odbywać się będzie wyłącznie telefonicznie, bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej.

4. Oświadczenia o wstąpieniu w związek małżeński mogą być składane przez nupturientów przed Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego w Piekarach Śląskich tylko w obecności dwóch świadków.

5. Kasy Urzędu Miasta będą nieczynne, a płatności należy regulować na rachunki bankowe Urzędu Miasta Piekary Śląskie znajdujące się na stronie bip.piekary.pl.

 

źródło: UM Piekary Śląskie

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content