play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Zmiany w kursowaniu tramwajów. Roboty i korekta rozkładów

today20 listopada 2020

Background

Tramwaje Śląskie wprowadzają zmiany rozkładów jazdy na liniach 0,11,19 i 23 oraz roboty w Czeladzi.

Przewoźnik informuje, że od dn. 21 listopada br, w związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń i zaleceń związanych z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną dotyczącą działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa zmiany rozkładów linii tramwajowych:
– linie nr 0 i 23 zostają zawieszone;
– linia nr 11 – korekta obsady taborowej, skrócenie wybranych kursów w godzinach wieczornych do przystanku Stadion Śląski Pętla Zach. oraz wprowadzenie w dni wolne rozkładów jazdy na soboty, niedzielę i święta;
– linia nr 19 – wprowadzenie w dni robocze, soboty oraz niedziele i święta, rozkładów jazdy ważnych w okresie ferii i wakacji.

Roboty w Czeladzi
W rejonie pętli Czeladź Kombatantów w niedzielę (22 listopada br.) w godz.: 07:30-13:30 nastąpią zmiany w organizacji ruchu tramwajowego.
– Linia 22 kursowała będzie na trasie Tworzeń Huta Katowice – Będzin Czeladzka (zawieszenie kursów na odcinku Czeladź Kombatantów – Będzin Czeladzka). Na trasie wyłączonej z ruchu zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza T-22 (Będzin Czeladzka – Osiedle Syberka – Piaski Centrum Handlowe – Czeladź Strefa Ekonomiczna – Czeladź Grodziecka – Czeladź Kombatantów / i analogicznie w kierunku przeciwnym).

źródło: Tramwaje Śląskie

Autor: Adam Grabałowski


0%
Skip to content