play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Piekary Śląskie

Zmienił się termin kiermaszu WTZ w Dąbrówce Wielkiej. Już trwa!

today18 marca 2021

Background

Zmieniła się data kiermaszu WTZ w Dąbrówce Wielkiej. Odbywa się już od dziś. To wszystko w wyniku zmian w reżimie sanitarnym, które wejdą w życie od soboty.

Miał wystartować w sobotę i trwać do piątku, ale nowe wytyczne Ministerstwa Zdrowia sprawiły, że musiał zostać przeniesiony. I to na dzisiaj! W Piekarach Śląskich przy ulicy Przyjaźni 48 trwa właśnie tradycyjny kiermasz świąteczny Warsztatów Terapii Zajęciowej. Wielkanocne ozdoby tworzyli od dawna niepełnosprawni podopieczni ośrodka. Dla nich kiermasz to wyjątkowe wydarzenie:

– Prace są przepiękne. Mamy mnóstwo ciekawych rzeczy, innych niż w poprzednich latach. Są drewniane zajączki, stroiki, są oczywiście tradycyjnie wianuszki. Można u nas również nabyć kartki świąteczne – mówi reporterce Radia Piekary Anna Bednarek, kierownik Warsztatów Terapii Zajęciowej w Piekarach Śląskich.

Przypominamy jeszcze raz o zmianie. Kiermasz został przeniesiony na dziś i jutro. Dziś można zakupić prace podopiecznych Warsztatów Terapii Zajęciowej do 18:00, a jutro między 9:00 a 18:00. Kiermasz odbywa się w siedzibie warsztatów w Dąbrówce Wielkiej.

fot. Facebook/WTZ Piekary Śląskie

Autor: Redaktor


0%
Skip to content