play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Znęcał się nad rodzicami, musi opuścić rodzinne gniazdo

today24 września 2020

Background

Wyzywał, był agresywny, znęcał się a nawet groził śmiercią. Prawdziwe piekło na ziemi zgotował swoim rodzicom 44-latek z Łazisk Górnych. Trwało to cztery lata. Zdecydowanie za długo.

Za groźby musi wyprowadzić się z domu. Taki los czeka 44-latka z Łazisk Górnych, który od czterech lat znęcał się nad swoimi rodzicami.

Mieli już dość

Po kolejnej awanturze, po której agresor został zatrzymany, schorowani staruszkowie mieli już dość i złożyli zeznania. Wyszło, że męka trwała już cztery lata, przez które musieli znosić ciągłe obelgi, wyzwiska oraz lawinę złości i agresji. Kolejna interwencja Policji, która miała miejsce 21 września zakończyła się zatrzymaniem mężczyzny, który po raz kolejny wszczął awanturę w miejscu zamieszkania. Trafił do policyjne izby zatrzymań.

Zarzuty postawione

Wczoraj po południu 44-latek usłyszał zarzuty psychicznego znęcania się nad rodzicami. Ma także wyprowadzić się z domu i nie zbliżać się do rodziców. Został także objęty policyjnym dozorem, a rodzina została objęta procedurą Niebieskiej Karty. Za przestępstwo znęcania się grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content