play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Śląsk

Znęcał się nad swoją 86-letnią matką!

today30 września 2020

Background

Znęcał się nad swoją 86-letnią matką! Nawet 8 lat więzienia grozi 49-latkowi podejrzanemu o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją 86-letnią matką. Decyzją śledczych mężczyzna musiał opuścić mieszkanie oraz do zakończenia sprawy został objęty policyjnym dozorem.

Koszmar kobiety trwał ponad rok. 86-latka mieszkała ze swoim 49-letnim synem w jednym z mieszkań na osiedlu im. Kopernika. Mężczyzna był bezrobotny i od dłuższego czasu nadużywał alkoholu, przez co stawał się agresywny. Znieważał swoją matkę, a podczas pijackich awantur dopuszczał się rękoczynów. Pokrzywdzona ze względu na swój wiek i stan zdrowia nie potrafiła sama poradzić sobie z tą sytuacją. O zaistniałej sytuacji policjanci dowiedzieli się w poniedziałek. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 49-latkowi zarzutów.

Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją matką. Decyzją śledczych 49-latek musiał opuścić mieszkanie, został również objęty dozorem policyjnym.

 

źródło: KMP Zabrze

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content