play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Śląsk

Znęcał się nad swoją matką: „Popychał ją, wyzywał, zastraszał i groził”

today18 września 2020

Background

Znęcał się nad swoją matką. 31-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego został zatrzymany. Mężczyzna dodatkowo wszczął awanturę w miejscu publicznym i był agresywny wobec przypadkowych osób. Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszał zarzuty.

31-letni mężczyzna wszczął w domu awanturę. Ponadto agresor stosował przemoc wobec swojej matki. Kobieta przyznała się mundurowym, że taka sytuacja trwa już od dłuższego czasu. Jak się okazało mężczyzna od początku tego roku znęcał się nad swoją matką. Popychał ją, wyzywał, zastraszał i groził. Kryminalni rozpoczęli w tej sprawie postępowanie. Jednak to nie zakończyło agresywnego zachowania mężczyzny.

W międzyczasie 31-latek, w Żywcu, przed jednym ze sklepów wszczął awanturę, krzyczał, zaczepiał przypadkowe osoby, popychał przechodniów. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzuty. Złożono również wniosek do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do wniosku i 31-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna już w przeszłości łamał prawo, a nowe przestępstwa popełnił w warunkach recydywy, dlatego też w więzieniu może spędzić nawet ponad 7 lat.

 

źródło: Policja Śląska

Autor: Katarzyna Taras


0%
Skip to content