play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Znęcał się nad żoną. 50- latek został zatrzymany

today17 czerwca 2020

Background

Znęcał się nad żoną. 50- latek został zatrzymany. Policjanci z Rajczy zatrzymali mieszkańca powiatu żywieckiego. Mężczyzna znęcał się nad swoją żoną psychicznie i fizycznie. Agresor trafił już do policyjnego aresztu. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

 

W miniony piątek po 22.00 dyżurny komisariatu policji w Rajczy otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów mężczyzna zaatakował swoją żonę. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Jak ustalili, 50-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego, w czasie gdy jego żona spała, zaatakował ją, powodując u niej obrażenia ciała. Kobieta trafiła do szpitala, a agresor do policyjnego aresztu.

Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 3 promile alkoholu. W toku dalszych czynności okazało się, że mężczyzna znęca się nad swoją żoną, stosując przemoc fizyczną i psychiczną, od stycznia tego roku. Oprawca wszczynał awantury, popychał i szarpał kobietę, a nawet groził jej śmiercią. Po wytrzeźwieniu 50-latek usłyszał zarzuty. Wczoraj, na wniosek śledczych i prokuratora, sąd tymczasowo aresztował go na okres 2 miesięcy. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Autor: Anna Jurzyca


0%
Skip to content