play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Polska

Zostań w domu i weź udział w turnieju e-sportowym

today1 kwietnia 2020

Background

Jak zachęcić młodych do pozostania w domu? Dać im możliwość rywalizacji w sieci. Z takiego założenia wyszło Stowarzyszenie Polskiego Sportu, które organizuje turniej e-sportowy League of Legends.

Pierwsza edycja turnieju, przekroczyła oczekiwania organizatorów. Postanowili wiec zrobić powtórkę z większym rozmachem, a przy okazji wesprzeć Szpital Zakaźny w Tychach.

  • cover play_arrow

    Zostań w domu i weź udział w turnieju e-sportowym Redakcja Radia Piekary

 

Mówi Remigiusz Kula, prezes Stowarzyszenia Polskiego Sportu. Zapisy na stronie organizatora potrwają do 2 kwietnia. Zachęcać do udziału, i pozostania w domu, mają także atrakcyjne nagrody finansowe.

Turniej zaczyna się od fazy grupowej, która odbędzie się 3 kwietnia, w systemie każdy z każdym BO1. Następnie w dniu 4 i 5 kwietnia rozegrana zostanie faza pucharowa w systemie BO3 ( 4 kwiecień – ⅛ oraz ćwierćfinały, 5 kwiecień – półfinały, mecz o 3 miejsce oraz finał).

Organizatorzy zapraszają wszystkich na transmisje turnieju na platformie Twitch, podczas której zostanie przeprowadzona zbiórka funduszy na Szpital Zakaźny w Tychach oraz losowanie nagród dla widzów.

Poniżej linki do opisu wydarzenia na stronie stowarzyszenia i do wydarzenia na Facebook’u

https://www.facebook.com/events/209651446927990/

https://stowarzyszeniepolskiegosportu.pl/drugi-turniej-league-of-legends/

 

Autor: Redakcja Radia Piekary


0%
Skip to content