play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Polska

Zwłoki zawinięte w dywan. Policja ujawnia szczegóły

today17 sierpnia 2022

Background

Zwłoki zawinięte w dywan zostały odnalezione w samochodzie zaparkowanym na jednym z parkingów w Będzinie. Śledczy informują o szczegółach tego makabrycznego zdarzenia.

Ciało zawinięte w dywan i umieszczone w aucie zostało odnalezione wczoraj w godzinach popołudniowych na osiedlu Syberka w Będzinie. Ustalono właściciela samochodu, który – jak się okazuje – został odnaleziony martwy.

Zwłoki zawinięte w dywan – do czego doszło?

O szczegółach tej makabrycznej sprawy informuje, w rozmowie z Super Expressem, sierż. szt. Marcin Szopa z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie. Przekazał, że policjanci otrzymali we wtorek o godzinie 16.30 zgłoszenie, z którego wynikało, że z samochodu zaparkowanego na osiedlu Syberka unosi się przykry zapach. Potem rozpoczęto niezbędne działania:

-Na miejscu policjanci ustalili właściciela tego pojazdu i to, gdzie mieszka. Udali się do miejsca zamieszkania tego właściciela. Niestety nikt nie otworzył drzwi. Dokonano rozpytania sąsiadów. W momencie, kiedy mieliśmy na miejscu grupę dochodzeniowo-śledczą, z technikiem kryminalistyki, po otwarciu pojazdu – pod nadzorem prokuratora rejonowego z Będzina, ujawniono zwłoki na ten moment NN – ze względu na głęboki rozkład – mówi w rozmowie z reporterem Radia Piekary sierż. szt. Marcin Szopa z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie

Niemożliwe jest ustalenie tożsamości tej osoby.

Ciało 47-letniego właściciela samochodu zostało odnalezione w mieszkaniu, do którego policja musiała wejść siłowo.

-Podjęto decyzję odnośnie siłowego wejścia do mieszkania właściciela tego pojazdu. W środku, w zamkniętej łazience, ujawniono zwłoki 47-letniego mężczyzny, który popełnił samobójstwo. Będący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok jeżeli chodzi o jedno i drugie ciało – informuje sierż. szt. Marcin Szopa

Sprawą zajmuje się prokuratura.

Autor: Andrzej Zazgórnik


0%
Skip to content