play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rybnik

Zwyrodnialec zaatakował w Czerwionce- Leszczynach!

today17 grudnia 2020

Background

Gwałciciel poszukiwany. Zwyrodnialec zaatakował w Czerwionce- Leszczynach. Do ataku doszło piątego grudnia. Teraz, za zgodną rybnickiej prokuratury, policja publikuje wizerunek poszukiwanego. Publikujemy jego zdjęcia.

Do ataku doszło piątego grudnia. Mężczyzna, w wieku między 35 a 45 lat, zaatakował przy ulicy 3 Maja. Zwyrodnialec najpierw zniewolił a potem zgwałcił kobietę.

Policja publikuj jego zdjęcia

Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanego o usiłowanie doprowadzenia do obcowania płciowego z pokrzywdzoną kobietą. Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach pod nadzorem rybnickiej prokuratury powadzą śledztwo w tej sprawie. Stróże prawa dążą do ustalenia tożsamości mężczyzny widocznego na opublikowanych zdjęciach. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości oraz miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Policją.

Rysopis poszukiwanego

Rysopis: mężczyzna w wieku około 35-45 lat, sylwetka normalna, posługiwał się poprawną polszczyzną. Ubrany był w kurtkę w kratę szaro-czarną, z ciemnym kapturem obszytym futerkiem, spodnie koloru ciemnego, buty typu adidas, pod kurtką bluza bądź sweter koloru czerwonego, na głowie czapka z daszkiem – granatowa lub niebieska marki „Nike”. Na twarzy brak zarostu. Mężczyzna najprawdopodobniej utykał na jedną nogę. Z miejsca zdarzenia mężczyzna zabrał torbę podróżną kobiety koloru czarnego z wstawkami czerwonymi po bokach i oddalił się w kierunku ulicy 3 Maja, a następnie w pobliskie bloki. W torbie znajdowały się dwa swetry, spodnie pokrzywdzonej oraz portfel, który został odnaleziony w rejonie banku przy ulicy Furgoła.

Policja prosi o kontakt

W przypadku rozpoznania mężczyzny zamieszczonego na zdjęciach, policja prosi o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach tel. 47 85 577 10 lub śledczymi tel. 47 85 577 24. Informację można również przesłać mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl

Autor: Adam Złotorowicz


0%
Skip to content