Teraz gramy:

Title

Artist
Background

23 punkty karne, jeszcze jeden i koniec z prawem jazdy. Wystarczył mu miesiąc

Autor: w dniu 2023-02-24

W miesiąc 47-latek zdobył 23 punkty karne. Jeszcze jeden punkt i koniec z prawem jazdy. Za drugim razem jako recydywista zapłacił podwójny mandat!

47-letni wodzisławianin dwukrotnie wpadł w ręce mundurowych, ponieważ przekroczył dozwoloną prędkość. Za pierwszym razem został ukarany mandatem w wysokości 800 złotych. Równo po miesiącu wpadł ponownie, tym razem jego mandat wyniósł podwójną wartość.

Policjanci wodzisławskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem, który na ulicy Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim przekroczył dozwoloną prędkość o 39 km/h. 47-letni mieszkaniec nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa, nie miał też aktualnego badania technicznego. Równo miesiąc później, na tej samej ulicy i również w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości został ponownie zatrzymany przez drogówkę z wodzisławskiej jednostki.

47-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 37 km/h. Dopuścił się wykroczenia w warunkach recydywy, kwota mandatu wyniosła zatem nie 800, a 1600 złotych. Na jego konto wpadło kolejne 9 punktów.

Mężczyzna w miesiąc uzbierał 23 punkty karne. Do utraty prawa jazdy brakuje mu już tylko jednego!

Źródło: Policja Wodzisław Śląski