Teraz gramy:

Title

Artist
Background

6 pomysłów na świąteczny podarunek dla pracowników

Autor: w dniu 2023-12-04

Upominek świąteczny to świetny sposób na docenienie zaangażowania swoich pracowników. Nie wiesz, na co warto postawić w tym roku? A może dopiero zaczynasz tradycję wręczania podarunków? Sprawdź, nasze propozycje i zainspiruj się sześcioma pomysłami.

Kosz prezentowy

W przypadku nawet niewielkiej firmy trudno spersonalizować upominek dla każdego pracownika z osobna. Wymaga to czasu, a także wiedzy na temat preferencji wszystkich osób. W intensywnych tygodniach grudnia możesz nie mieć do tego sposobności. Kosz prezentowy to jedna z bardziej uniwersalnych propozycji. Przypadnie do gustu zapewne każdemu pracownikowi – i to bez względu na branżę, w której działasz.

Gotowe zestawy składają się z różnych upominków. Wystarczy, że zdecydujesz, co będzie lepsze w Twoim przypadku. Do wyboru są kosze z delikatesami, herbatami, kawami, ale też komplety z kosmetykami czy świeczkami zapachowymi.

Planery i kalendarze

Praktycznym upominkiem jest planer. Możesz wybrać rodzaj dzienny, tygodniowy lub miesięczny. Taki prezent wspomoże organizację pracy, pozwalając lepiej zarządzać czasem. Ponadto umożliwia tworzenie notatek, które zawsze warto mieć pod ręką. Alternatywę dla planera stanowi kalendarz na nowy rok.

Książki o rozwoju

Jeśli zależy Ci na wspieraniu rozwoju swoich pracowników, postaw na ciekawe książki. Niekoniecznie muszą dotyczyć Twojej branży. Mogą być też miłą odskocznią od codziennych obowiązków, ale nadal poszerzać horyzonty obdarowanych. W końcu książka o samorozwoju, polepszaniu relacji międzyludzkich czy efektywnym zarządzaniu czasem przyda się każdemu.

Kubek termiczny

Z rozgrzewającym napojem w ręce wyjście do pracy stanie się prostsze – szczególnie mroźną zimą. A zatem prezentem świątecznym dla pracowników może stać się kubek termiczny. Zwróć uwagę na wielkość, szczelność, ale także sam design. Postaw na dobrą jakość, a kawa lub herbata w termokubku zachowa ciepło przez dłuższy czas.

Praktyczne gadżety

Nowoczesne upominki to podstawa zadowolenia u pracowników. Możesz zdecydować się na jeden porządny gadżet lub skompletować zestaw drobiazgów. Bezprzewodowe słuchawki, smartwatche, powerbanki, pendrive'y – wybierz to, co zmieści się w wyznaczonym budżecie.

Jednak gadżety technologiczne przyjmują też inne formy. Postaw na spersonalizowane kubki, długopisy, breloczki, notesy i utwórz z nich komplet. Możesz dopasować je dodatkowo do specyfiki Twojej pracy. A może lepszym pomysłem okaże się wykupienie pakietu z programami komputerowymi?

Bony podarunkowe

Klasycznym upominkiem świątecznym są bony podarunkowe. Ich uniwersalność stanowi kluczową zaletę. Voucher może dotyczyć danego sklepu, restauracji, sieci kin, a nawet całej galerii. Zastanów się, z czego najchętniej skorzysta większość pracowników.

Świąteczny podarunek dla pracowników może przybierać różne postacie. Powyższe propozycje są dosyć uniwersalne, ale bez względu na rodzaj, każdy upominek z pewnością zostanie doceniony. A jeśli znajdziesz więcej czasu na przygotowanie prezentów, śmiało wykaż się większą kreatywnością.

Artykuł sponsorowany