Ależ to był mecz! Superpuchar Polski pojechał do Zawiercia [Galeria]

Autor: w dniu 2024-09-26

Pierwsze w sezonie trofeum dla Aluronu CMC Warty Zawiercie. To był naprawdę mecz godny najlepszych siatkarskich ekip w Polsce. Był tie braek, a w nim walka niemal jak w kolejnym pełnym secie. W katowickim Spodku spotkali się mistrzowie Polski, gracze Jastrzębskiego Węgla i zdobywcy pucharu Polski siatkarze z Zawiercia. Po czterech partiach mieliśmy remis i o wszystkim decydował piąty set. W nim obie drużyny dostarczyły kibicom wielkich emocji. Jako pierwsi bliżej wygranej znaleźli się gracze Aluronu, którzy mieli aż pięć meczboli. Żadnego z nich jednak nie wykorzystali i dwie piłki meczowe dostali rywale. Mistrzowie Polski również nie potrafili zakończyć spotkania i znów piłkę na tytuł miała Warta. Pierwsza z nich nie dała sukcesu, ale przy drugiej w końcu mogli się cieszyć, wygrywając 23:21. To pierwsze takie trofeum dla zespołu z Zawiercia. Poniżej galeria fotografii, których autorem jest Mirosław Woźnik.