Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Alpiniści+OSP dla WOŚP! Bezcenna reakcja małych pacjentów!

Autor: w dniu 2024-01-15

Alpiniści dla WOŚP ruszyli do działania. Odwiedzili w ostatnim czasie szereg szpitali, niosąc radość małym pacjentom. Pojawili się między innymi na elewacji budynku Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach i Zespołu Szpitali Miejskich  w Chorzowie.

W niedzielę, 14 stycznia Alpiniści dla WOŚP wraz ze strażakami pojawili się w Katowicach, gdzie wspinali się – przy dźwiękach syren wozów strażackich – na budynek Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka. W działaniach tych brali udział strażacy m.in. z OSP Dziećkowice i OSP Kostuchna. Kolorowi goście, korzystając ze sprzętu wspinaczkowego zaglądali do okien szpitalnych sal, by wymienić z małymi pacjentami uśmiechu:

Kolorowi, wyspecjalizowani we wspinaczce goście pojawili się też na budynku Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie. "Brakuje nam słów by opisać tych wyjątkowych gości, którzy na wysokościach opanowali nasz dziecięcy szpital!" – czytamy w mediach społecznościowych chorzowskiej placówki. Jak przebiegało to wyjątkowe spotkanie?