Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Był poszukiwany. Dodatkowo okazał się hodowcą

Autor: w dniu 2023-08-31

Szukali go, aż w końcu znaleźli. Mowa o pewnym młodym mężczyźnie, który musi pojawić się w celi, bo dotąd starał się tego uniknąć. 

Dzielnicowy z Komisariatu Policji we Wręczycy Wielkiej dowiedział się o 26-latku, który ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Wręczycy Wielkiej. Co działo się później?

Poszukiwany 26-latek nie chciał otworzyć drzwi

Mundurowy wraz z komendantem komisariatu oraz policjantem z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego pojechali do jego mieszkania.

Gdy policjanci dotarli na miejsce, mężczyzna początkowo nie otwierał drzwi. W końcu mundurowym udało się przekonać go, by zrobił to sam, unikając tym samym wejścia siłowego. Podczas zatrzymania stróże prawa znaleźli prawie… 70 działek dilerskich marihuany, ale to nie wszystko.

Policja przejęła ponad kilogram narkotyków

Nielegalne rośliny gotowe do użycia to jedno. Okazało się, że zajmował się również uprawą krzaków konopi. Policjanci ujawnili w jego mieszkaniu 4 krzaki oraz przedmioty służące zarówno do ich uprawy, jak i ważenia uzyskanego suszu.

Mężczyzna trafił już do więzienia, gdzie spędzi najbliższe miesiące. Dodatkowo za popełnione przestępstwa posiadania narkotyków oraz uprawy krzaków konopi, grozi mu do 3 lat więzienia.