Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Bytom: Ruszyły zapisy na Bieg Charytatywny GONItwa

Autor: w dniu 2023-08-07

GONItwa – to bieg charytatywny, którego celem jest pomoc dzieciom niepełnosprawnym z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Bytomiu. Wystartuje 9 września o godzinie 11:00 w Parku Miejskim im. F. Kachla.

W ramach VI edycji Bytomskiego Biegu Charytatywnego GONITwa do pokonania będzie dystans 5 km biegu lub 2,5 km marszu Nordic-Walking. Tegorocznym celem biegu jest zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla dzieci niepełnosprawnych – podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Bytomiu.

Zapisów na bieg można dokonywać za pośrednictwem portalu zmierzymyczas.pl lub osobiście w biurze zawodów w dniu biegu. Organizatorem biegu jest Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Bytomiu oraz miasto Bytom.
Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. Nagroda główna – rower, wylosowany zostanie spośród wszystkich uczestników, niezależnie od uzyskanego wyniku. W biegu może wziąć udział każdy, kto ukończył 18 lat. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 12 rok życia mogą wziąć udział za pisemną zgodą rodziców.

Link do zapisów: https://www.zmierzymyczas.pl/1735/vi-bytomski-charytatywny-bieg-gonitwa.html
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/982238312946112