Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Dopalacze przechwycone. Trzy osoby z zarzutami

Autor: w dniu 2023-06-02

Dwie osoby zatrzymane za handel narkotykami. Okazało się, że mają na koncie także inne problemy z prawem. 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie ustalili, kto handluje narkotykami na terenie Skoczowa. Z informacji mundurowych wynikało też, że osoby te są też poszukiwane między innymi za przestępstwa narkotykowe.

Odnaleziono dopalacze. Trzy osoby z zarzutami

W środę w Skoczowie kryminalni zatrzymali mężczyznę i dwie kobiety związane z handlem narkotykami. 44-latek był poszukiwany listem gończym do odbycia kary 8 lat pozbawienia wolności, z kolei jego 38-znajoma miała trafić do aresztu w związku z niezapłaconymi grzywnami. Podczas zatrzymania policjanci znaleźli ponad pół kilograma dopalaczy, z których według opinii biegłego sądowego można było przygotować ponad 11 tysięcy działek dilerskich. Oprócz tego stróże prawa zabezpieczyli ponad 60 porcji amfetaminy, niewielką ilość marihuany, wagę do porcjowania narkotyków i ponad 72 000 złotych.

44-latek oraz jego 33-letnia partnerka usłyszeli prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlem nimi. Grozi im do 12 lat więzienia. Sąd zadecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na najbliższe trzy miesiące. Ich 38-letnia znajoma odpowie z kolei za posiadanie narkotyków – grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.